logo

Welcome to Wellspring

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Working Hours
Monday - Friday 09:00AM - 17:00PM
Saturday - Sunday CLOSED
From Our Gallery
Top

Numerologie

Dayal / Naše služby / Numerologie

S čím Vám pomůžeme?

Dozvíte se o sobě mnohé, co by jinak zůstalo či mohlo zůstat skryto, nebo byste to jen těžko rozpoznávali. Numerologie je jednou z možností, jak se více poznat a být lépe připraveni na životní změny.

Charakteristika

Proč se trápit tím, do čeho vás možná nasměrovali rodiče, doba, nebo ”okolnosti” a co vás netěší a neuspokojuje? Všichni už máme zkušenost, že mnohem rychleji a s menším výdejem sil děláme to, co nás baví. Poznejte lépe svoje schopnosti, společenské a pracovní možnosti. Kdy se vyvarovat změn a kdy “jít do toho”. Dopřejte si dělat to, co vás těší, z čeho máte radost a co vám následně přináší peníze.

Zamysleli jste se někdy nad tím, proč jste si právě vy se svou drahou polovičkou padli do oka? Anebo možná máte pocit, že to není to pravé? Máte pocit, že jdete ze zklamání do zklamání? Numerologie vám umožní poznat, že žádný vztah nevznikl náhodou a vy máte možnost vztahy vědomě přetvářet a začít ve „správný“ čas. Uvidíte zda a na kolik se k sobě s partnerem či partnerkou „hodíte“ nebo jak můžete vztah zlepšit.

Co Vás čeká?

Na setkání spolu projdeme informace vyplývající z data narození. Je praktické si dělat poznámky pro lepší upamatování se detailů. S sebou si odneste také písemný základní výklad.
Veškeré informace získané v průběhu výkladu jsou a zůstanou důvěrné.

Délka

Celková délka setkání je 1,5 až 2 hodiny.

Cena

Cena 1 numerologického výkladu je 2000,- Kč.

Kontakt na objednání

+420 774 441 223

gloria@dayal.cz