logo

Welcome to Wellspring

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Working Hours
Monday - Friday 09:00AM - 17:00PM
Saturday - Sunday CLOSED
From Our Gallery
Top

Aroma masáž s esenciálními oleji Young Living

Dayal / Naše služby / Aroma masáž s esenciálními oleji Young Living

S čím Vám pomůžeme?

Jak používat čisté esenciální oleje
Esenciální oleje jsou koncentrovanou silou rostlin, kterou lze rozptylovat do ovzduší, inhalovat, potírat jí pokožku nebo použít pro masáže.
Posílit příjemné emoce
Komplexní, příjemná a jedinečná vůně každého esenciálního oleje aktivuje limbický systém (centrum v mozku zodpovědné za emoce a paměť) jiným způsobem. Esenciální oleje mohou být vaším klíčem k plnějšímu a vyváženějšímu citovému životu. Používání esenciálních olejů v difuzéru, ve zklidňujících koupelích, při masážích, inhalacích nebo při ošetření pokožky, pomáhá nacházet klid, rovnováhu a radost.
Podpořit fyzickou pohodu
Nevhodná strava, nedostatek pohybu a přemíra toxinů v prostředí mohou tělu narušit rovnováhu a odčerpat energii. Esenciální oleje pomáhají posílit tělesné systémy a doplnit energii.
Zdůraznit Vaší krásu
Vyřazením potenciálně škodlivých složek z každodenní kosmetické péče a nahrazením čistými produkty s esenciálními oleji posílíte přirozenou zářivost vaší pokožky i vlasů.
Podpořit Vaši cestu k sobě samým
Výsledky technik zaměřených na osobnostní a duchovní růst můžete zlepšit použitím vybraných esenciálních olejů. Můžete je nanášet například na zápěstí, chodidla či týl nebo je můžete nechat rozptýlit do ovzduší.

Charakteristika

Regenerační studio Dayal využívá pro harmonizaci těla, mysli a duše esenciální oleje Young Living. Firma Young Living je americká společnost, která působí i v Evropě. Esenciální oleje, které dodává mají 100 % kvalitu a čistotu. Díky vysokým standardům, které jsou v této společnosti nastaveny, je kontrolována půda, semena rostlin, jejich způsob pěstování, sklizeň, ale zejména vlastní destilace. Všechny tyto kroky jsou prováděny šetrně k přírodě a s cílem dodat vysoce koncentrovaný čistý esenciální olej.

Co Vás čeká?

Jedinečný zážitek zkušenosti působení esenciálních olejů na tělo, mysl a duši člověka při speciální typu aroma masáží. V případě zájmu se můžete účastnit také některé z našich přednášek a vybrané esenciální oleje si můžete zakoupit i pro vaši potřebu.

Délka

Délka 1 masáže 90 min

Cena

Základní cena masáže je 900 Kč. V závislosti na použitých olejích je cena aroma masáže o 30% vyšší. tzn. 1200 Kč.

Kontakt na objednání

+420 603 111 445

david@dayal.cz

+420 736 776 402

dita@dayal.cz