logo

Welcome to Wellspring

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Working Hours
Monday - Friday 09:00AM - 17:00PM
Saturday - Sunday CLOSED
From Our Gallery
Top

Životní styl Young Living – rovnováha přijímání a dávání

Dayal / Esenciální oleje  / Životní styl Young Living – rovnováha přijímání a dávání

Životní styl Young Living – rovnováha přijímání a dávání

Milí přátelé, zveme vás na podzimní setkání Young Living, které je zaměřené na téma dávání a přijímání. A na co se můžete těšit?

  • Představíme filosofii YL a také YL charitativní akce.
  • Představíme vánoční sety a budeme společně sdílet zkušenosti z farem Young Living.
  • Zvláštní host, na kterého se můžete těšit je Dale Billeter – bratranec Mary Young, který se s námi podělí o vlastní bohaté zážitky s Garym a přidá i něco navíc….
  • Technika versus člověk – srovnání výsledků testů EO Young Living přístrojem Zyto Balance s testy skvělé léčitelky, která má celoživotní zkušenosti s určováním nejvhodnějších preparátů pro dosažení rovnováhy
  • Budeme společně hledat cestu k rovnováze mezi přijímáním a dáváním

Těšíme se na vás, kdo máte bohaté zkušenosti s používáním produktů Young Living a těšíme se také na vaše přátele a známé, kteří tajemný svět esenciálních olejů začínají objevovat. Těšíme se na všechny, kteří se nebojí přijímat a dávat, těšíme se na sdílení, která nás posunou o kousek blíže k nám samým!

Kdy: Sobota 27.10. 15.00 – 19.00

Kde: Klub techniků, Novotného lávka 5, Praha 1

Vstupné na místě 250,-Kč

Registrace nutná: https://www.eventbrite.com/e/zivotni-styl-young-living-rovnovaha-davani-a-prijimani-tickets-50925796428

Share