logo

Welcome to Wellspring

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Working Hours
Monday - Friday 09:00AM - 17:00PM
Saturday - Sunday CLOSED
From Our Gallery
Top

Somatické koučování®

Dayal / Naše služby / Somatické koučování®

S čím Vám pomůžeme?

Technika na podporu změn na mentální, emocionální a tělesné úrovni.
Díky zapojení těla a emocí se vytváří komplexnější prostor pro změnu a transformaci.
Cíle si stanovujete sami. Chci se naučit cizí jazyk. Chci se naučit hrát na klavír. Chci se naučit říkat NE? Chci zařadit cvičení do svého života, změnit životosprávu, ujasnit si další profesní směřování ....chci najít odvahu vystupovat před publikem.
Pomůžeme vám objevit pro sebe nové cesty a oživit vlastní zdroje, pohnout s překážkami, které vás dosud brzdily.
Umožníme vám zažít radost ze změny a růstu.

Charakteristika

Somatické koučování®, narozdíl od mnoha jiných koučovacích technik, jež obvykle spočívají hlavně v práci na intelektuální úrovni, vnímá člověka celostně. Znamená to, že cíleně pracuje nejen s klientovou racionalitou, ale také s jeho prožíváním na tělesné a emocionální úrovni, což klade jiné nároky na kouče i klienta, zároveň umožňuje větší komplexnost a sílu působení. Somatické koučování® pracuje s imprinty, tj. otisky životních zkušeností a událostí v těle klienta a pomáhá mu měnit ty, které už pro něj nejsou užitečné.
Změna na úrovni těla umožňuje změnu v životě. V rámci tohoto jedinečného typu koučování, jenž vychází z biosyntézy a kořeny sdílí s přístupem Gestalt terapie a Pesso-Boyden terapie, se pracuje s tělesnými markery a resonancí. Mentální zpracování pak změny kotví v běžném životě. Jako kouč pracující metodou Somatického koučování® ráda užívám řadu arte-terapeutických nástrojů a mým záměrem je podpořit jedinečnost a autentičnost svého klienta.

Co Vás čeká?

Budu vaším průvodcem na cestě rozvoje, který si přejete a který je v souladu s vaší celistvostí. Sezení může probíhat v prostorách Dayalu, ale můžeme se třeba vybrat i na procházku. Čeká nás cesta objevů a sebepoznání, těším se na setkání s vámi.

Délka

Každý klient a jeho proces je individuální. V praxi se osvědčilo započaté téma opracovávat v průběhu alespoň tří sezení, témata se však mohou prolínat a košatět, pak se znovu slévat do proudu jediné řeky. Možná se uvidíme jednou, možná vícekrát, to je zcela na vás.
Nabízím formát kratšího nebo delšího setkání.

Cena

50 min / 600,- Kč
90 min / 1000,- Kč

Kontakt na objednání

+420 774 373 132

missikova@seznam.cz