logo

Welcome to Wellspring

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Working Hours
Monday - Friday 09:00AM - 17:00PM
Saturday - Sunday CLOSED
From Our Gallery
Top

Krása po kapkách aneb Vyrob si svůj vánoční dárek

Dayal / Esenciální oleje  / Krása po kapkách aneb Vyrob si svůj vánoční dárek

Krása po kapkách aneb Vyrob si svůj vánoční dárek

Milí příznivci esenciálních olejů a zdravého životního stylu, 
dovolujeme si Vás pozvat na milou akci v prosinci, na které se můžete naučit, jak si vyrobit čistou kosmetiku s využitím esenciálních olejů Young Living.
Akce je vyjímečná tím, že se dozvíte něco z teorie a současně si vše prakticky vyzkoušíte a vyrobíte si, co vás potěší.
Workshop  “Krása po kapkách aneb Vyrob si svůj vánoční dárek” se opakuje ve třech termínech: pátek 8.12. od 16.00 do 20.00 hod., sobota 9.12. od 14.00 do 18.00 hod. a neděle 10.12.od 10.00 do 14.00 hod. 

REGISTRACE https://goo.gl/forms/bm35S3CXoyBCRm1k2

PLATBA je na místě ve výši 500 Kč.
CENA zahrnuje  materiál  na výrobu luxusního krému na tělo a drobné občerstvení.
Na místě je možné rozhodnout se a vyrobit si i další výrobky.
 
 
OSOBNÍ POZVÁNÍ OD LEKTORKY:
 

 

Zvu Vás na společné tvoření a výrobu vonných vánočních dárků, které naši duši potěší a provoní. Věnujte dárek s radostí a láskou a vaší osobní energií.

Naše tvoření rozdělíme do tří částí. V první vás seznámím s možnostmi, které nám příroda nabízí, panenské rostlinné oleje, minerální soli, másla, esenciální oleje a minerální kosmetiku. Ve druhé si pak připravíme luxusní krém na tělo, který se však nemusíte bát použít na pleť, ruce nebo rty :). Třetí část je pak nepovinná, zde si můžete vytvořit další dárky pro sebe nebo své blízké. A jaké máte možnosti?

1. Vonná ODLIČOVACÍ EMULZE na pleť i oči
Tímto odpovídám na časté dotazy, jak se co nejšetrněji odlíčit. Vyrobíme si velmi jemnou odličovací emulzi, a již tato Vás bude hýčkat. Vlhčené odličovací tampónky tak budou vždy připravené na Vašem toaletním stolku před večerní péči.

2. Mandlový roll-on PARFÉM 

Použití esenciálního oleje jako parfému nás harmonizuje, vyzdvihuje naše přednosti, působí na posílení imunity…. Je však těkavý a navíc při dlouhodobém použití dráždí kůži. Tomu se dá předejít a tak si vyrobíme krásný roll-on vhodný do kabelky, jehož použitím zjemníte vůni a prodloužíte působení a účinky.

3. Vonná KOUPELOVÁ SŮL
Ta by ve Vaší koupelně neměla chybět! A i zde si pohrajeme s barvami – líbí se Vám růžová nebo spíše bílá? Epsomská nebo himalájská? Jaké jsou účinky minerálních solí? Jaká je správná teplota a délka pobytu? Jaké vůně jsou při koupeli vhodné? A jak je správně používat? Vyberte si! 
 
4. Regenerační PLEŤOVÝ OLEJ
Výživný, osobní a osobitý, vonný, pečující a hýčkající…. takový je pleťový olej vytvořený na míru vaší pleti nebo pro toho, koho máte rádi – více o výrobě naleznete 

ZDE

Naučím Vás, že využívat čistou a moudrou přírodu je velmi jednoduché a o to krásnější. Esenciální oleje působí na naše emoce, otevírají srdce a provoní naší duši. Hýčkejte sebe i své blízké, vyrobte si svou vlastní vonnou kosmetiku a uchovejte v krásném obale. Mým cílem je naučit Vás čarovat s kapkami a objevit radost z tohoto čarování 🙂 A jak taková radost může vypadat? Ráda se o své dojmy podělím ZDE

 


Těším se na setkání s Vámi!

Lenka Menšíková

RosMarina – přírodní a esenciální péče
Sv. Čecha 170, Frýdek-Místek
Tel: +420 739 685 045

Web: www.rosmarina.cz
Mail: info@rosmarina.cz
Fb.: KosmetikaRosMarina

Share