logo

Welcome to Wellspring

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Working Hours
Monday - Friday 09:00AM - 17:00PM
Saturday - Sunday CLOSED
From Our Gallery
Top

8.-10.12. Krása po kapkách aneb Vyrob si svůj vánoční dárek

Dayal / 8.-10.12. Krása po kapkách aneb Vyrob si svůj vánoční dárek

8.-10.12. Krása po kapkách aneb Vyrob si svůj vánoční dárek

WORKSHOP Krása po kapkách aneb Vyrob si svůj vánoční dárek.

Workshop trvá 4 hodiny. V ceně workshopu  je zahrnutý  materiál  na výrobu luxusního krému na tělo a drobné občerstvení. Platba je na místě ve výši 500 Kč.V případě zájmu je možné vyrobit si i další výrobky. Více informací najdete v pozvání lektorky.

Worshop budeme opakovat 3x a vy si můžete vybrat z následujících termínů: : pátek 8.12. od 16.00 do 20.00 hod., sobota 9.12. od 14.00 do 18.00 hod. nebo neděle 10.12.od 10.00 do 14.00 hod.

Registrovat se můžete zde: https://goo.gl/forms/bm35S3CXoyBCRm1k2      

 

OSOBNÍ POZVÁNÍ OD LEKTORKY:

Zvu Vás na společné tvoření a výrobu vonných vánočních dárků, které naši duši potěší a provoní. Věnujte dárek s radostí a láskou a vaší osobní energií.

Naše tvoření rozdělíme do tří částí. V první vás seznámím s možnostmi, které nám příroda nabízí, panenské rostlinné oleje, minerální soli, másla, esenciální oleje a minerální kosmetiku. Ve druhé si pak připravíme luxusní krém na tělo, který se však nemusíte bát použít na pleť, ruce nebo rty :). Třetí část je pak nepovinná, zde si můžete vytvořit další dárky pro sebe nebo své blízké. A jaké máte možnosti?

1. Vonná ODLIČOVACÍ EMULZE na pleť i oči

Tímto odpovídám na časté dotazy, jak se co nejšetrněji odlíčit. Vyrobíme si velmi jemnou odličovací emulzi, a již tato Vás bude hýčkat. Vlhčené odličovací tampónky tak budou vždy připravené na Vašem toaletním stolku před večerní péči.

2. Mandlový roll-on PARFÉM 

Použití esenciálního oleje jako parfému nás harmonizuje, vyzdvihuje naše přednosti, působí na posílení imunity…. Je však těkavý a navíc při dlouhodobém použití dráždí kůži. Tomu se dá předejít a tak si vyrobíme krásný roll-on vhodný do kabelky, jehož použitím zjemníte vůni a prodloužíte působení a účinky.

3.Vonná KOUPELOVÁ SŮL

Ta by ve Vaší koupelně neměla chybět! A i zde si pohrajeme s barvami – líbí se Vám růžová nebo spíše bílá? Epsomská nebo himalájská? Jaké jsou účinky minerálních solí? Jaká je správná teplota a délka pobytu? Jaké vůně jsou při koupeli vhodné? A jak je správně používat? Vyberte si!

4.Regenerační PLEŤOVÝ OLEJ

Výživný, osobní a osobitý, vonný, pečující a hýčkající…. takový je pleťový olej vytvořený na míru vaší pleti nebo pro toho, koho máte rádi – více o výrobě naleznete  ZDE
Naučím Vás, že využívat čistou a moudrou přírodu je velmi jednoduché a o to krásnější. Esenciální oleje působí na naše emoce, otevírají srdce a provoní naší duši. Hýčkejte sebe i své blízké, vyrobte si svou vlastní vonnou kosmetiku a uchovejte v krásném obale. Mým cílem je naučit Vás čarovat s kapkami a objevit radost z tohoto čarování 🙂 A jak taková radost může vypadat? Ráda se o své dojmy podělím ZDE

Těším se na setkání s Vámi!

Lenka Menšíková

RosMarina – přírodní a esenciální péče
Sv. Čecha 170, Frýdek-Místek
Tel: +420 739 685 045

Web: www.rosmarina.cz
Mail: info@rosmarina.cz
Fb.: KosmetikaRosMarina