logo

Welcome to Wellspring

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Working Hours
Monday - Friday 09:00AM - 17:00PM
Saturday - Sunday CLOSED
From Our Gallery
Top

7.4. Sobota 3. Mezinárodní den Young Living

Dayal / 7.4. Sobota 3. Mezinárodní den Young Living

7.4. Sobota 3. Mezinárodní den Young Living

Milí přátelé, zveme vás na 3. Mezinárodní den Young Living v sobotu 7.4. Připojte se k nám a na vlastní kůži vyzkoušejte zdravý pohyb a esenciální oleje Young Living!
Zveme vás na jeden nebo oba následující workshopy:

WORKSHOP NORDIC WALKING S PODPOROU OLEJŮ Young Living

Sejdeme se v 10.00 před hlavním branou do obory Hvězda  Se zkušeným fyzioteraoeutem se naučíme, jak chodit s hůlkami a bude možné vyzkoušet si produkty Young Living, které podporují regeneraci svalů. Hůlky je možné přinést vlastní, nebo budou  k zapůjčení na místě.

 Registrace https://goo.gl/forms/Y06LYqYNDURaVlOp2  Akce je plánována do 12.00. V případě zájmu je možné zúčastnit se i odpolední části.

WORKSHOP ZÁŽITEK Z VŮNĚ OLEJŮ Young Living se koná v Rezidenci Dlouhá 17 od 13.00 do 16.00. Těšit se můžete na zdravý oběd, na prezentaci esenciálních olejů podporujících zdravý životní styl  a na sdílení zkušenosti, jak lze začít sportovat v každém věku. Čeká vás i překvapení! Registrace  https://goo.gl/forms/WKsZOdZdxgGlaxrS2

Pozvěte své kamarády a přijďte zažít setkání s živými lidmi a živými oleji!
Těšíme se na vás,
Lenka a David Henebergovi