logo

Welcome to Wellspring

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Working Hours
Monday - Friday 09:00AM - 17:00PM
Saturday - Sunday CLOSED
From Our Gallery
Top

26.4. Čtvrtek: Raw strava a esenciální oleje Young Living

Dayal / 26.4. Čtvrtek: Raw strava a esenciální oleje Young Living

26.4. Čtvrtek: Raw strava a esenciální oleje Young Living

Milí Přátelé esenciálních olejů,

zveme vás na přednášku: Raw strava a esenciální oleje Young Living

Místo: Novotného lávka 5, 110 00 Praha 1

Termín: Čtvrtek 26.4. 2018 od 17.00 do 19.00 hodin

Vstupné: 100,- Kč, platba na místě

Rezervace zde: https://goo.gl/forms/xA7X6YIjsNmArhx03

Raw strava a esenciální oleje Young Living

Zveme vás na setkání s Blankou. Zveme vás na povídání o živé stravě a esenciálních olejích.  Zveme vás na povídání o tom, že syrová strava není jen strouhaná mrkev a lupení, ale že to je pestrobarevný svět plný lákavých chutí a vůní. Blanka nás inspiruje, jak najít vlastní cestu bludištěm přemíry informací. Doporučí nám, co je správné jíst a jak se cítit skvěle ve vlastní kůži. Pomůže nám najít odpovědi na otázky: Co se musí a nesmí, a jak  do toho všeho zapadají esenciální oleje Young Living.

O lektorce:

Blanka Priddle se již skoro 30 let  intenzivně  věnuje studiu a objevování  přírodních a alternativních způsobů zdravého životního stylu. V devadesátých letech objevila svět esenciálních olejů, který jí učaroval a vystudovala Tisserandův Institut aromaterapie.  Poté se zamilovala do živé stravy, která se stala nedílnou součástí jejího života.

Je učitelkou Kundaliní a Hatha jogy, ráda připravuje fascinující zdravé  pokrmy pro své přátele, vyrábí své vlastní kosmetické produkty. Miluje výpravy do města za doborou kávou, při kterých ji poznáte podle nádherné vůně esencilních olejů Young Living, kterou kolem sebe šíří.

Původně pochází z České republiky. Nyní žije se svým manželem a kocourem “panem” Chloupkem v Londýně, kde šíří znalosti jogy a sdílí tajemství esenciálních olejů ve svém soukromém studiu Jógy.

Blanku můžete najít zde:

https://www.facebook.com/GracefullyYogaAndEssentialLifestyle/

https://twitter.com/GracefullyYOGA

https://www.instagram.com/blankapriddle/

https://www.facebook.com/GracefullyRaw/www.gracefully.yoga

Těšíme se na vás!