logo

Welcome to Wellspring

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Working Hours
Monday - Friday 09:00AM - 17:00PM
Saturday - Sunday CLOSED
From Our Gallery
Top

10.11. Sobota: Tajemství ženského pánevního dna pohledem východu a západu

Dayal / 10.11. Sobota: Tajemství ženského pánevního dna pohledem východu a západu

10.11. Sobota: Tajemství ženského pánevního dna pohledem východu a západu

Vážení přátelé,

tajemství pánevního dna pohledem východu i západu je kurzem pro ženy o ženském zdraví, ženskosti, pohybu i přístupu k životu, vztahům, SOBĚ – je o anatomii, dechu, chůzi, cvičení i relaxaci, zdravém sezení, bezpečném zvedání těžkých břemen, o milování se i prohloubení zážitků z něj, prevenci gynekologických problémů a inkontinence.

Je o navrácení kondice po porodu i oživení se a opětovném získání chuti a energie do života. Je o sebe-vědomí. Je o nás 🙂

Zažíváte bolestivou menstruaci? Nechtěně mokré kalhotky? Bolestivost nebo naopak necitlivost při milování? Trápí Vás menopauza? Chcete přirozeně otěhotnět či zdravě porodit?Jak žít v souladu se svou ženskou podstatou a mít více energie, potěšení i slasti ze života?

Nabízím vám metodu 3×3, se kterou se podaří:

• přiblížit i najít příčinu vašich těžkostí či problémů

• uvolnit zatuhlost, strnulost, napětí i stres

• zpevnit /uvolnit pánevní dno a pohladit/vyživit/ozdravit ženské orgány

• propojit to, co znáte z fyzioterapií a tradicí slovanských babic i východních nauk

• spolupracuji s lékaři a dalšími terapeuty – např. 1. Centrum podpory plodnosti s MUDr.Všetičkovou i fyzioterapeuty specializujícími se na pánevní dno

Jsem akreditovaná lektorka Školy pánevního dna a mé kurzy navštívilo více jak 1200 žen.  Na kurzech propojuji poznatky ze všech tří rovin fyzioterapie, psychosomatiky i energetické roviny. Kurzy vnímám jako mé poslání s vděčností i smyslem pro zkvalitnění života žen.

“Milá Leni, sice se zpožděním, ale co nejsrdečněji bych Ti ještě jednou chtěla poděkovat za super kurz v Olomouci. To je asi přesně to, co jsem potřebovala. Uvolnit se a získat další informace.” Draha, Olomouc

“Milá Leni, je to k nevíře, cvičím pravidelně po ránu aspoň pár minutek ještě v teplíčku v posteli. Je to úžasné, “dělá mi to dobře”. Zlepšilo se mi “čůrání”, šoková inkontinence za poslední měsíc jen jednou, na záchod chodím méněkrát denně než před kurzem. A i zájem o milování mám.”

Martina z Plzně

Lena ACHMEER

Místo:  Regenerační studio Dayal

Čas: Sobota 10.11. 9.30 – 17.00

Cena: 1700,- Kč

Registrace, info:  lenaachmeer@gmail.com