logo

Welcome to Wellspring

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Working Hours
Monday - Friday 09:00AM - 17:00PM
Saturday - Sunday CLOSED
From Our Gallery
Top

1.-30.6. “30 ti denní syrová výzva”

Dayal / 1.-30.6. “30 ti denní syrová výzva”

1.-30.6. “30 ti denní syrová výzva”

30 syrových dní aneb výzva odhalit kouzlo a sílu živých potravin a toho, jak to, co je na vašem talíři, může změnit váš život

30-denní online program, který vám pomůže překonat nesnáze ve vaší cestě ke zdravějšímu životnýmu stylu a lepsí péče o sebe sama, své tělo a mysl. Investice do vlastniho zdraví která se vám mnohonásobně vrátí.

Připravte se na měsíc, kdy budete jíst jen to nejčerstvější co nám příroda může nabídnout, to znamená, že většina jídla se bude zaměřovat na čerstvé ovoce, pestrobarevnou zeleninu, ořechy, semena a klíčky. Nebojte se, že strávíte měsíc jen chroupáním mrkve a zelených listů. Ikdyž na nich není nic špatného, i ten nejdisciplinovanější strávník by v tomto případě nejspíš z nudy ukousal sám sebe. Stačí zadat do googlu slova syrové recepty, a hned uvidíte, jak úžasné možnosti se vám nabízejí.

 

Proč se vůbec o něco podobného pokoušet, a na jaké výsledky se můžete těšit?

Přidání více syrových potravin do vaší stravy je skvělý způsob, jak zlepšit vaše zdraví a vitalitu. Původní myšlenka spočívá v tom, že zahřívání potravin na vysokou teplotu ničí jejich živiny a přírodní enzymy, což je špatné proto, že enzymy napomáhají trávení a pomáhají tělu vzpořádat se se záněty. Někteří fanoušci syrové stravy věří, že vaření dělá potraviny toxické. Tvrdí, že výživa syrových potravin vám pomůže zbavit se třeba bolesti hlavy nebo alergií, zvýšit imunitu, zlepšit paměť, a někteří zastánci títo stravy take tvrdí, že může zlepšit stav bolavých koubů a nebo cukrovku. Já nejsem doctor a tedy nemohu nikomu podobný výsledek slíbit, ale množství pozitivních příběhů na internetu nám ukazuje, že něco na tom možná bude.

V každém případě vám mohu z vlastní zkušenosti říct, že když vyřadíte z jídelníčku předem zpracované potraviny, hotová jídla a jídla do mikrovlnky a nahradíte je alespon částečně živou rostlinnou stravou, vase tělo vám poděkuje. Vase pleť I oči budou zářit, budete mít svěčí dech, jasnou hlavu a bude vám to skvěle myslet – nové nápady a řešené problémů vám najednou přijdou jako hračka. Je dost možné že vám bude stačit méně spánku a budete se probouzet plni energie a nadšení do nového dne. Budete se cítit svěží a lehčí (a často lidé i navenek zhubnou, pokud s sebou do teď nosili nejaká ta nadbytečná kila), a budete mít dostatek energie na všechny ty akce a projekty na které se vám dosud nedostával čas. Pokud jsou pro vás tyhle důvody pořád ještě málo na to, abyste se rozhodli jít do toho, nechte se inspirovat celebritami jako je Demi Moore, Woody Harrelson, Sting a nebo Serena Williams, kteří jsou nadšení příznivci raw, neboli syrové, stravy.

Pokud tohle všechno zní lákavě, a jste jste rozhodnuti zkusit to, dát svému tělu a svému trávení na pár týdnů oddech a sklidit skvělé výsledky, pojďte do toho se mnou. Když se totiž pokoušíme o nějakou větší změnu, je to pro nás mnohem jednodušší, když máme kolem sebe lidi, kteří do toho jdou s námi. Naši vlastní komunitu, která nás nejen inspiruje, ale také podpoří, když máme pocit že to nezvládneme, když to chceme vzdát. A to vám právě nabízí program Syrový mesíc.

30 syrových dní a jak změnit jídelníček,

jíst víc raw (živé veganské) stravy, a být nejen

v pohodě ale přímo na vrcholu spokojenosti, vitality a zdraví.

Tenhle program není jen o tom dát vám pár receptů a hotovo. Budu s vámi na každém kroku vaší dobrodružné cesty a poradím vám, jak vyzrát na různé překážky, které se vám mohou do cesty připlést. Budete moci čerpat z mých vlastních zkušeností se syrovou stravou za posledních deset let, ale take ze světa jógy, aromaterapie a dalších technik. Jsem si velmi dobře vědoma toho, že podobná změna jídelníčku s sebou nese i hlubší změny, dotýkající se našich emocí a celkově našeho životního stylu. Poradím vám jak navigovat setkání s rodinou nebo přáteli, co si objednat když jdete na oběd s klientem, a jak reagovat na občas negativní komentáře vašich blízkých.

Živá strava často dovolí emocim, které jsme třeba I několik let zajidali, vyplout na povrch, a tak získáme možnost je vědomě zpracovat a tím se s nimi nadobro vzpořádat. Tohle vede k tomu že nejen naše fzzické tělo, ale I naše duše, budou lehčí a volnější. Jogínské techniky, EFT a skvělé esenciálni oleje nás v tomhle procesu mohou hluboce podpořit.

Každý týden má svoje téma, a staví jeden na druhý tak, abyste na konci 30 dnů dosáhli výsledku, který si sami pro sebe přejete. Každýtýden začneme setkáním naživo na Facebook Life, kde po úvodní lekci pro následující týden budete mít možnost sdílet své zkušenosti a dostat odpovědi na vase otázky. Součástí programu je take deník, který si povedete, abzste sami videli černé na bílem jak se vaš fyzický I psychický stav měni s každým dnem a týdnem. Sledovat takhle svůj vlastní pokrok, napsaný vaší vlastní rukou, je ta nejlepší motivace.

Pokud máte pocit, že budete potřebovat vice času, péče a podpory, pro omezený počet  lidí je otevřených 30 syrových VIP  dní, kde budeme spolupracovat mnohem důvěrněji. Pro více informací o VIP programu mě prosím kontaktujte přímo na emailu blanka@gracefullyraw.co.uk

Kdy Jak Kde a ostatní organizační důležitosti:

Příprava na program – video bude na soukromé stránce Facebooku v nedeli 27. května

Uvítací Facebook Life – pátek 1.června

První týden – nedělě 3. června, 19:00

Druhý týden – nedělě 10. června, 19:00

Třetí týden – nedělě 17. června, 19:00

Čtvrtý týden – nedělě 24. června, 19.00

Závěr a oslava – nedělě 1. Července, 19:00

Veřejná stránka programu: https://www.facebook.com/30syrovychdni/

Přihlásit se můžete zde: https://bookwhen.com/gracefullyraw

Po přihlášení a zaplacení programu budete osobne pozváni na soukromou stránku na Facebooku, kde bude probíhat veškeré dění, lekce, sdílení, oslavy a potkávání se.

Moc se na vás těším,

Blanka.