logo

Welcome to Wellspring

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Working Hours
Monday - Friday 09:00AM - 17:00PM
Saturday - Sunday CLOSED
From Our Gallery
Top

Bílou stoupou s esenciálními oleji 13.1.

Dayal / Zima  / Bílou stoupou s esenciálními oleji 13.1.

Bílou stoupou s esenciálními oleji 13.1.

Bílou stopou s esenciálními oleji
Zveme vás na oslavu zdravého životního stylu a rozvoj osobní fyzické kondice s podporou esenciálních olejů Young Living.
O jakou akci se vlastně jedná?
Formou společného výletu na běžkách budeme mít příležitost posílit své zdraví, setkat se se stejně laděnými přáteli a využít esenciální oleje při rekreačně-sportovním výkonu. Sraz je v sobotu 13.1. v 10.00 na parkovišti u KAPLIČKY v Hraběticích v Jizerských horách. Společně se pak vydáme na túru o délce cca 15 km. Sportovní výkon bude ukončen na Prezidentské chatě, která je vhodná pro posilnění a vzájemné sdílení. Celá akce je součástí Evropského dne Young Living a je vhodná pro každého, kdo je ochoten opustit vyhřátou pec a vydat se do sněhových závějí s tělem a myslí otevřenou jemným frekvencím esenciálních olejů.

Proč se mám níže registrovat?
Pro všechny účastníky se budeme snažit rezervovat místo na Prezidentské chatě, připravit překvapení a také budeme mít možnost být v kontaktu v případě zpoždění na místo srazu.

Registrace a informace zde:https://goo.gl/forms/tL8RHTlz0a0ipgg72

Těšíme se na vás – David a Lenka Henebergovi

Share