logo

Welcome to Wellspring

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Working Hours
Monday - Friday 09:00AM - 17:00PM
Saturday - Sunday CLOSED
From Our Gallery
Top

2. Evropský den Young Living 13.1.2018

Dayal / Esenciální oleje  / 2. Evropský den Young Living 13.1.2018

2. Evropský den Young Living 13.1.2018

2. Den Young Living již v sobotu 13. ledna!

Den Young Living je příležitostí pro setkání zájemců o esenciální oleje, je příležitostí pro sdílení a šíření radosti z olejů a produktů, které je obsahují, je příležitostí pro školení a hlubší pohled na nové produkty, je zkrátka možností pro posílení kolektivního vědomí v oblasti zdravého životního stylu, podporuje cílevědomost a rozvíjí hojnost.

Jak se aktivně můžete této oslavy zúčastnit?

Můžete jako hostitel sami pořádat veřejné setkání pro zájemce ve své oblasti nebo uspořádat soukromé setkání s přáteli. Můžete se také některé z akcí ve vaší oblasti zúčastnit, či se jenom zastavit, zklidnit a přivonět k oleji, který je vám milý. Můžete se o radost z vůně podělit s někým, kdo je zrovna ve vaší blízkosti nebo můžete jen vyslat myšlenku přání dobra všem. Ať tak či tak, vědomě uděláte krok k větší pohodě své i vašeho okolí.

Přejeme vám, aby rok 2018 byl pro vás dobrým ve všech směrech a Den Young Living podpořil a inspiroval úsilí k dosažení vašich cílů!

Seznam nahlášeních veřejných akcí konaných k této příležitosti naleznete zde.

Srdečně vás zveme na tuto i další akce, které najdete na stránkách: http://www.eotk.eu

Share